Na tarasie widzimy Gres Progresive green 50/50 cm są również wykorzystane dekory w postaci mozaiki. Ścianka dzieląca jest uzupełniona dekorem. Cała seria zawiera różne kolory, dekory, cokoły, mozaiki. Bardzo nowoczesna forma płytki barwionej w masie mrozoodpornej, faktura przypominająca malowany beton. Kolekcja w ciągłej sprzedaży. Producent Cerdomus.

Seria Durable przepięnych kafli tarasowych mrozoodpornych na zdjęciu pokazany kolor cemento. Występuje wiele kolorów i rozmiarów, każda płytka jest inna tworzy to bardzo naturalne wrażenie łupanego kamienia. Barwiona w masie. W seri występują: płytki , schody, cokoły i mozaiki. Producent Cerdomus.

Seria Portico ma w swojej ofercie płytkę podastawową 30/30 cm i płytkę 15/30cm ,schody, wykończenia parapetowe, cokoły, dekory mozaikowe. Cała seria jest mrozoodporna i barwiona w masie przypomina naturalny kamień. Każda płytka jest inna. Kolekcja w ciągłej sprzedaży.Producent Cerdomus.

Seria Kyrah Ocean Blue 30/30. Gres mrozoodporny barwiony w masie w tej serii mamy dużo rozmiarów, cokoły i dekorki. Do uzyskania takiego efektu musimy zastosowac fuge grubospoinową i gruboziarnistą. Cała seria w ciągłej sprzedaży. Producent Cedromus.

Seria Kyrah składa się z kilku rozmiarów Gres mrozoodporny barwiony w masie w tej serii mamy dużo rozmiarów, różne kolory, cokoły i dekorki. Do uzyskania takiego efektu musimy zastosowac fuge grubospoinową i gruboziarnistą. Cała seria w ciągłej sprzedaży. Producent Cedromus.

Seria Durango ambra 40/60cm i inne rozmiary seria ta posiada cała game kolorystyczną. Gres mrozoodporny, impregnowany. Cała seria w ciągłej sprzedaży. Producent Cedromus.

Seria Durango ma bardzo małą wsiąkliwośc i nadaje się do basenu. Jest to seria mrozoodporna. Stopnice ciągnięte w masie. Cała seria w ciągłej sprzedaży. Producent Cedromus.

Seria Durable w koloże Tufo. Piękny taras basenowy ułożony z płytek 40/60cm na przemian z płytkami 20/40cm. Płytki mrozoodporne imitujacy naturalny kamień. Producent Cerdomus.