Nieznany lub niezdefinowany typ zmiennej GET newsy Nieznany lub niezdefinowany typ zmiennej GET strona VIVES - Strona główna
Styl i elegancja z lat 20. XIX wieku
OctaNowoczesny pokój kąpielowy, w którym czuje się ducha art deco. Świadczy o tym czarno biała geometria wnętrza - typowy dla tamtych czasów jest wzór płytek, sposób ich ułożenia oraz obramowanie ozdobną bordurią. Biała szfka gra rolę toaletki i schowka.

Nowości z Targów w Bolonii już do kupienia w salonie firmowym przy ul.Jagiellońskiej 4 w Warszawie
Bolonia

Letni taras w hiszpańskim stylu
Gorące lato to wyzwanie dla gresu na tarasie. W Polskim klimacie dochodzą do tego bardzo duże różnice temperatur w zimie oraz lecie a także stosunkowo wysoka wilgotność i częste opady.

taras

Warto zainwestować w wysokiej klasy cermikę o parametrach umożliwiających całoroczne użytkowanie i niezmienne wartości estetyczne.
Sprzedawcy w salonach firmowych przy ulicy Jagiellońskiej i Bartyckiej udzielą Państwu niezbędnych porad jak właściwie zagospodarować części domu narażone na częsty kontakt z wodą i słońcem. Lub prosimy o zapytanie drogą mailową na adres: architekt@vives.pl 

Nowości w ofercie VIVES POLSKA

EspaniaOd lipca 2009 poszerzamy ofertę dostępnych towarów importowanych z Hiszpanii o elementy wyposażenia wnętrz oraz ogrodów. W dziale Akcesoria znajdą Państwo najwyższej klasy dodatki, ręcznie wypalane i zdobione donice, fontanny czy sefory.

Na zdjęciu tradycyjne kamienne, hiszpańskie ogrodzenie z wmurowaną donicą.

 

Zapraszamy


Nowości Targów z Valencji już do kupienia w salonie wystawowym w Warszawie, ul. Jagiellońska 4

fotoPrzedstawiamy Państwu relację handlową z największych na świecie Targów ceramiki w Valencji, w dniach 7-14 lutego 2009. Corocznie na targach wystawiane są najnowsze kolekcje producentów z Hiszpanii, Francji, Włoch i Niemiec. Prawdziwym przebojem tegorocznych targów były m.in. płytki w rozmiarze 50x100cm!  


1 2 następna strona >